Najväčší sen môjho života

Vždy som sa chcela venovať tomu, čo ma zaujíma, baví a napĺňa. Aby to nebolo len o tom, že robím, čo musím. Je pre mňa dôležité vidieť zmysel v tom, čomu venujem svoj čas.

Začatie tohto blogu bolo pre mňa veľkým vystúpením z komfortnej zóny. Písať verejne o osobných veciach a vystaviť svoje pekárske znalosti a skúsenosti kritike verejnosti. Ale na druhej strane vidím v tomto blogu veľký potenciálny prínos v osobnostnom raste a hlavne v zlepšovaní svojich schopností v pečení, ktoré ma dlhé roky baví a napĺňa.

Momentálne je najväčším snom môjho života, aby si tento blog našiel svoje publikum. Ľudí, ktorých bude zaujímať, o čom píšem a ktorí sa sem budú vracať po nové články a príspevky. To by bolo pre mňa asi najväčšie zadosťučinenie.

Čo je vaším najväčším snom?


Na rozbehnutie svojho nového blogu som sa rozhodla zapojiť sa do Veronikinej Blogerskej výzvy 2020 – 52 týždňov blogovania.

Veronika píše blog nabloguzalezi a vytvorila túto výzvu na to, aby pomohla začínajúcim blogerom a blogerkám (ako som ja), za čo som jej veľmi vďačná. Vymyslela 52 rôznych tém ako odrazový mostík, cieľom výzvy je každý týždeň publikovať jeden článok s určenou tému.

One thought on “Najväčší sen môjho života

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d blogerom sa páči toto: