Ja a predsavzatia

Mám rada predsavzatia. Aj keď ja ich skôr volám výzvy. Predsavzatia majú totiž zlú povesť – že ich ľudia nedodržia. Pri predsavzatiach mám pocit, že nie sú vnímané pozitívne a že veľakrát sa stane, že už pri tvorbe predsavzatí ani neveríme, že ich naplníme.

S kamarátkou sme si preto každoročne robili challenge list. Výzva bola pre nás niečo, čo nás motivovalo a poháňalo za dosiahnutím nášho cieľa. Zoznam sme si vzájomne opečiatkovali a podpísali a po roku sme zhodnotili, čo sa nám podarilo a čo nie.

Challenge list 2020

Baví ma neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe. Vymýšľať nové výzvy a pracovať na ich naplnení ma baví a prináša mi to pocit zadosťučinenia.

Darí sa vám plniť vaše predsavzatia? Ako sa motivujete pri ich napĺňaní?


Na rozbehnutie svojho nového blogu som sa rozhodla zapojiť sa do Veronikinej Blogerskej výzvy 2020 – 52 týždňov blogovania.

Veronika píše blog nabloguzalezi a vytvorila túto výzvu na to, aby pomohla začínajúcim blogerom a blogerkám (ako som ja), za čo som jej veľmi vďačná. Vymyslela 52 rôznych tém ako odrazový mostík, cieľom výzvy je každý týždeň publikovať jeden článok s určenou tému.

One thought on “Ja a predsavzatia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d blogerom sa páči toto: